Рубрики: |
Нечиста сила
|
---|---|
Населений пункт: | с. Шелудьківка, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Товстокора Марія Михайлівна (1916), Товстокорий Йосип Сергійович (1916) |
Збирачі: | Галина Лук'янець, Дмитро Лебединський, Олена Балака, Мирослава Семенова |
Дата запису: | 01.06.1991 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
А мачуха плаче, плаче й плаче. Вже до того доплакалась, шо вона ну вже нічого не пам’ятає. І шо? Стук-стук, вона виходе. Стоїть перед дверима чоловік в синьому каптані, так, як і жилось. Такий як… ну, чоловік прийшов. Він ступа з порога – й вона за ним. І повів, і повів прямо на кладбище до свого. Доходе, а там до гробу стала, а цей як зробивсь так як ото… ну як ото буран, завило отакої: «Ууууу». Його не стало і все. Вона закам’яніла, стоїть. Так вона єлі додому дійшла. Їй люди сказали, шо більше не плач. Отаке горе було. Це точно правда.