Рубрики: |
Домовики
|
---|---|
Населений пункт: | с. Шелудьківка, Зміївський район, Харківська область |
Респонденти: | Товстокора Марія Михайлівна (1916), Товстокорий Йосип Сергійович (1916) |
Збирачі: | Галина Лук'янець, Дмитро Лебединський, Олена Балака, Мирослава Семенова |
Дата запису: | 01.06.1991 |
Транскриптори: | Вікторія Гавриленко |
Я ж лягла спать. … Відтіля біжу з другої комнати, і коли я тягну отак двері до себе. Таке чорне хтозна шо, не пойму, чи то людина, чи хтозна шо воно таке. Я двері тягну, а воно сюди впирається. І я не пойму шо. Я ж усе очима бачила, шо ж воно таке за горе. Коли я до кроваті дійшла, бухнула. Так воно як навалилось. Ні ворухнусь, ні двинусь. Нічого ніяк. І я, як перелякалася з тих пір, і не стала там спати.